MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 13475129
nr 1347 5129
Karmstolar
ett par, Louis XV-stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 september 2020
kl 20:45:59
150 kr
200 kr